O mnie

Jestem Ola – niepoprawna gaduła, marzycielka i optymistka, która uwielbia świat i ludzi.
Mam milion pomysłów na minutę, które nie zawsze udaje się wcielić w życie, bowiem konsekwencja i cierpliwość nie jest moją mocną stroną, jednak w uczę się jak to zmienić 🙂
Obecnie robię równolegle dwa zupełnie różne kierunki i planuje zacząć studia podyplomowe po lipcowej obronie. Nie mogę usiedzieć w miejscu, dlatego spontaniczne wypady to mój znak rozpoznawczy. Można powiedzieć, ze podróże to moja druga, zaraz po gotowaniu największa pasja. Z każdej z nich przywożę tonę inspiracji kulinarnych i masę niezapomnianych wspomnień.
W wolnym czasie gdy nie gotuje i nie jestem akurat w podróży piszę bajki dla moich podopiecznych lub po prostu historie dla samej siebie. W przyszłości chciałabym wydać książkę dla dzieci, jednak póki co skupiam się na edukacji i gotowaniu.

Cenię ludzi pełnych pasji, którzy robią w swoim życiu to co kochają i dają motywacje innym.

Uważam, że pozytywne nastawienie i serdeczność mogą wiele zmienić w postrzeganiu innych ludzi, daleko mi dlatego do bycia „ terroryzującą weganką” jak to się przyjęło postrzegać wegan w umysłach wielu osób. Wolę ugotować i pokazać, że coś może być pyszne, a nie ma grama substancji pochodzenia zwierzęcego. Najbardziej cieszą mnie reakcje ludzi na moje potrawy, jak również drobne zmiany żywieniowe, które dokonują moi znajomi i rodzina.

Wierzę, że świat zmienia się na lepsze i świadomość jedzeniowa ludzi rośnie. Jest to dla mnie osobiście ważne, zwłaszcza w czasach gdy niemal wszystko faszerowane jest chemią i antybiotykami, co wpływa niekorzystnie na nasz organizm. Dlatego wierzę, że każdy krok ku zmianie jest dobrym krokiem i na pewno będę Cię wspierać w Twoim dążeniu. Nie tylko jedzeniowym, ale i życiowym 🙂